INFORMAČNÍ SYSTÉMY ABRA


O ABRA SOFTWARE


ABRA Software je rychle rostoucí silná technologická firma, která vyvíjí špičkové moderní informační systémy třídy ERP pro firmy všech velikostí. Její jasnou vizí je podporovat podnikatele skvělými službami i produkty a uvolňovat jim ruce pro rozvoj jejich podnikání.


Působí na trhu od roku 1991. Zaměstnává 150 profesionálů a vyvíjí špičkový moderní software, který používají desetitisíce zákazníků ve více než 50 zemích světa. Z firmy, kterou založili dva přátelé, je dnes dynamická společnost, jejíž obrat míří k hranici 200 miliónů korun. Svou filozofii staví na poctivých baťovských základech. Podporuje chytré nápady a inovace (mj. Průmysl 4.0. nebo Internet věcí), dlouhodobě napomáhá rozvoji podnikatelského prostředí a vzdělávání pro byznys. Samostatné zastoupení má ABRA Software na Slovensku a ve Švýcarsku.


ABRA GEN – ŘEŠENÍ PRO STŘEDNÍ A VELKÉ FIRMY


ABRA Gen (dříve ABRA G3/G4) je komplexní software, který spolehlivě pokrývá firemní procesy středních a velkých firem díky desítkám existujících modulů a možnostem vývoje na míru podle konkrétních požadavků. Podporuje správu a řízení veškerého chodu firmy – od organizace obchodní činnosti přes řízení zásob, výrobu, poskytování služeb až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. Díky velké variabilitě nachází uplatnění ve všech podnikatelských odvětvích.


Proč zvolit ABRA Gen


ABRA Gen nainstalujeme na Váš server, nebo se můžete rozhodnout pro online verzi se servisním dohledem 24 hodin denně a přístupem odkudkoliv. Vaše vlastní náklady na provoz firemního softwaru se tak sníží na minimum. Odpadnou starosti s výběrem a nákupem vhodného hardwaru – všechno pro Vás zajistíme v optimální podobě. Rovněž Vaši IT specialisté nemusí udržovat znalosti o provozu ERP systému a mohou se více soustředit na celkovou infrastrukturu a využití IT pro podporu Vašeho podnikání. Bezpečnost provozu a dat je pro nás samozřejmostí.


ABRA BUSINESS INTELLIGENCE

ABRA Business Intelligence je nástroj pro analýzu a vizualizaci firemních dat. Automaticky data zpracovává a zobrazuje uživateli jen relevantní informace v podobě, se kterou může snadno dále pracovat (grafy, tabulky, klíčové ukazatele firmy, jednotlivých oddělení či pracovníků apod.).

Tento nástroj je dostupný přímo z prostředí webového prohlížeče a umí integrovat údaje získané nejen z informačních systémů ABRA, ale i z jiných systémů, databází, souborů nebo z internetu. Funguje jednak přímo s ABRA Gen, do kterého může být integrován, nebo i samostatně, nad aplikacemi jiných výrobců.


ABRA E-shop

Oblíbenou webovou aplikací je ABRA E-shop, který je na rozdíl od externích řešení propojený online s daty ABRA Gen, takže zákazníci e-shopu mají skutečné informace o stavu zásob, cenách a sortimentu. Kompletní správu zvládnete přímo z informačního systému ABRA Gen.


Webové a mobilní aplikace

Prostřednictvím ABRA aplikací pro mobilní telefony, tablety a smartwatch (s operačním systémem Android a iOS) budete mít data z informačního systému ABRA Gen kdykoliv a odkudkoliv k dispozici. Aplikace zobrazují grafy, upozorňují na nové události, umožňují schválit dokumenty a procesy a zadávat data. Webové a mobilní aplikace také významně podporují aktivity pracovníků v terénu, ať již prodejců, či skladníků.


Další aplikace na míru

Nenašli jste, co potřebujete? Nechte si ušít plnohodnotný software na míru, nebo poptejte nadstavbu pro Váš stávající ERP přesně podle Vašich požadavků a priorit. Samozřejmou součástí služeb je i správa stávajících systémů.


DALŠÍ INFORMACE

Informace o cenách, školeních a dalších službách, které ABRA Software poskytuje, najdete na www.abra.eu.© Deneb 2015